آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

کیوکوشین کاراته اروپا IFK - مطالب مرداد 1395

آموزش کیوکوشین کاراته IFK به مربی گری سنسی موسی دادرسی سیسی

آموزش کیوکوشین کاراته اروپا IFK به مربی گری سنسی موسی دادرسی دارنده حکم مربیگری از فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ایران
روزهای زوج هفته : شنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه هرهفته
از ساعات 15:00 الی 18:00 در سالن ورزشی شهر سیس
اوس
صفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل
تبلیغات
تبلیغات

نظر سنجی

عاشق کدام ضربه پا در کاراته هستید؟موزیک پیانو

امکانات دیگر

کد ِکج شدَنِ تَصآویر


تقویم

نظرات و انتقادات

سعید نهری | 09378915938 - موسی دادرسی |09149333949

معرفی سایت به دوستان

نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:


Powered by ParsTools

نویسندگان

آمار

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان:
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازید :
آخرین بروزرسانی:

سلام به وبسایت آموزشی کیوکوشین کای کاراته اروپا سیس خوش آمدید با نظر گذاشتن بر روی پست هایی که برای شما بینندگان گذاشته ایم ما را بر اداره بهتر سایت همیاری بفرمایید . اوس
موضوع: کیوکوشین کاراته (IFK اروپا) | نویسنده: نصیر نوری سیس


سنسی موسی دادرسی سیس

تعریف کاراته از زبان استاد حبیب ا... ناظریان، رئیس اسبق فدراسیون کاراته

من فکر می کنم تنها چیزی که می تواند ما را به هم نزدیک کند ، فلسفه کاراته است . کاراته یعنی ، تمرین برای دوست داشتن زیرا آدم که نمی تواند همه را بزند . تمرین کاراته علاوه بر اینکه جسم وروح را پرورش می دهد ، به ما می آموزد که آدم قوی باید متواضع و قوی باشد . همه اقشار مردم چنین انسان هایی را دوست دارند . زمانی که یاد بگیریم به یکدیگر احترام بگذاریم و عشق بورزیم خیلی از مشکلات  حل خواهد شد .

تمرین کاراته یعنی تمرین مهر ورزیدن و محبت کردن . دلیلش این است که تمامی کاتا ها در تمامی سبک های کاراته با دفاع شروع می شود . یعنی دفاع از خود . یعنی کمک به دیگران . یعنی همان داستان شکرانه بازوی توانا ، به گرفتن دست ناتوان است . یعنی تمرین برای اینکه انسان ناهنجاریهای خود را اصلاح کند . اینکه انسان یاد بگیرد که دیگران را دوست داشته باشد ، هنر است .

فکر می کنم هنر کاراته در این است . که آدم عقده های درونی خود را با تمرین مرتفع سازد . بنابراین قلبی که جایی از کینه نداشته باشد فقط جای دوست داشتن و عشق ورزیدن است . ولی قلبی که در آن کینه ، حسد و تکبر است دیگر نمی تواند جایی برای دوست داشتن و مهر ورزیدن داشته باشد . این را از استادان مختلف شنیده ام ؛ اگر کاراته کایی حتی یک شب از کسی حسد و عقده ای داشته باشد ، مطمئناً آن شب او یک کاراته کای خوب نخواهد بود .

کاراته کای خوب کسی است که یاد بگیرد قلبش را صیقل دهد . و مدام این کار را تکرار کند . این که می گویند کاراته فلسفه زندگی است ، یک واقعیت است . زندگی یعنی انسان با همنوع خودش خوب معاشرت کند . امام صادق (ع) می فرماید : « وای به حال کسی که مردم از روی ترس به او احترام بگذراند . »

احترام از روی ترس ارزشی ندارد ولی احترام همراه با عشق از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد و بسیاری از کاراته کاها این خصلت ها را دارند . ما کاراته کاها یاد می گیریم هنگامی که عصبانی می شویم از حمله پرهیز کنیم و گامی به عقب جهت فرو بردن خشم برداریم . به همین دلیل کاراته توانسته در کشور ما جایگاه خود را پیدا کند . زیرا کاراته به فرهنگ اخلاقی و پهلوانی ما بسیار نزدیک است . 

برچسب ها: کاراته یعنی ، تعریف کاراته از زبان استاد حبیب ا... ، کاراته کای خوب کسی است که ، کیوکشین کاراته ، کیوکوشین کاراته سیس ، کیوکوشین کاراته ifk اروپا ،
کیوکوشین کاراته سیس